Görsel

Reklamlarınız, fonksiyonel roll up sistem ile reklam alanına tam entegre edilir.Kısa sürede kurlumu tamamlanarak gösterime hazır hale gelir.İsteğe göre kumaş, kağıt veya PVC üzerine uygulama yapılır. 85×200 ebadında görsel uygulanır.İki ayağı sayesinde dengeli bir duruş sergiler. Mağazalar, toplantı odaları, fuar alanları, ürün standları, marketler gibi çok açalı olarak kullanılır. Alüminyumdan imal edilmekte olup özel çantası ile birlikte verilir.

Fuarlarda reklam oldukça önemli bir yer kaplamaktadır. Fuar alanlarında şirketinizin reklamını yapmak için bayraklardan veya Roll Up’lardan yararlanabilirsiniz. Roll Up yer kaybını önleyen, estetik bir görünüme sahip olan reklam araçlarındandır. İçerisinde otomatik bir mekanizması bulunan Roll Up’lar kullanılan alanlarda sizlere oldukça kolaylık sağlayacaktır. Hazırlanışları oldukça kolay olan Roll Up’lar çeşitli alanlarda kullanılabilir.

Fuar alanlarında görsel zenginlik açısından sizlere olumlu etkide bulunacak olan araçlardır. 10 saniye içerisinde hazırlanabilir bir yapıya sahiptir. Tek veya çift yönlü modelleri de mevcuttur. Katlandığı vakit çantasına koyarak rahatlıkla taşıyabilirsiniz.
Firmamız ile iletişime geçerek istediğiniz baskıyı Roll Up’lara yaptırabilirsiniz. Fuarlarda güzel görünüm elde etmek istiyorsanız kaçırılmaması gereken bir fırsat olduğunu unutmayın.