Görsel

Masa bayrağı, makam odaları, toplantı salonları, organizasyon, seminer ve kokteyllerde sıklıkla kullanılan dikkat çekici bayraklardır.

Masa bayrakları kullanım alanlarına göre farklılık göstermekte olup ülke, devlet kurumu, makam, dernek veya özel bir işletmeyi temsil edebilir.

Sıklıkla kullanılan mekânlardan olan makam ve yönetici odalarında görmeye alıştığımız masa bayrakları, kurum veya firmaya özel olarak tasarlanmakta ve istek doğrultusunda çeşitli özelleştirmelerle üretilebilmektedir.

Standart olarak 20 X 30 cm veya 30 X 45 cm ebatlarda üretilmekte olan masa bayraklarının özel sipariş üzerine farklı ebatlarda da üretimi yapılabilmektedir.

En son teknoloji ürünü baskı teknolojisine sahip kumaş baskı makineleri tarafından, kurum veya firmaya özel olarak tasarlanan logo, amblem, isim veya görsellerin bayrak bezi üzerine basılarak üretimleri yapılan ve sonrasında atölyelerde tecrübeli personeller tarafından çeşitli dikiş ve birtakım işlemlerden geçen masa bayrakları son aşama da masalar için özel olarak tasarlanmış özel sopaya geçirilmekte ve paketlenerek kullanıma hazır hale getirilmektedir.

15 yıllık tecrübemizle Final Bayrak olarak müşterilerimize daima en kaliteli ve en iyi ürünleri sunmak için çalışmakta, müşterilerimizin istekleri doğrultusunda özel çözümler sunabilmekteyiz.

Masa bayrağı siparişleriniz için iletişim bölümünden bizimle irtibata geçebilir ve müşteri temsilcilerimizle görüşerek adetli siparişleriniz de size özel fiyat teklifleri alabilirsiniz veya iletişim formunu doldurarak müşteri temsilcimizin size ulaşmasını sağlayabilirsiniz.