Görsel
Araç bayrakları, kutlama, miting, organizasyon gibi toplu etkinliklerde araçlarda kullanılmak üzere yan camlara kıstırılmakta ve araçlar hareket halinde iken oldukça dikkat çekmektedir.

Özellikle siyasi partiler veya partililer tarafından seçim dönemlerinde oldukça sık kullanılan araç bayrakları oluşturulan konvoylarda görsel bir şölen sunmaktadır.

Standart olarak 20 x 30 cm ve 30 X 45 cm ebatlarda üretilen araç bayrakları, özel istek doğrultusunda farklı ebatlarda da üretilebilmektedir.

Müşterilerin özel isteği dahilinde araç bayrakları üzerine firma veya kuruma özel olarak tasarlananlogo, amblem, isim ve görsel baskısı yapılabilmektedir. Son teknoloji ürünü baskı makineleri tarafından bayrak bezi üzerine yapılan baskı sonrasında, atölyelerimizde uzman personelimizin elinden geçen bayraklar son işlem olarak araçlarda kullanılmak üzere özel bayrak sopasına giydirilir. Bu işlemin sonrasın da paketleme bölümünde personelimizce paketlenen araç bayrakları müşterilere teslim edilmek üzere bekletilir.

Final Bayrak olarak siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarına cevap verebilmek bunun yanında isteğinize özel olarak üretimlerimizi gerçekleştirip en uygun fiyatları sizlere sunabilmek için 15 yıllık tecrübemizle durmaksızın çalışmaya devam ediyoruz.

Araç bayrağı siparişlerinizde size özel adetli fiyat teklifi almak ve siparişiniz hakkında detayları görüşmek için iletişim bölümünden bizimle irtibata geçebilir ve müşteri temsilcilerimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.